../

DİLİMLENMİŞ STREÇ

Streç film türleri içinde oldukça kaliteli ve kullanışlı olan dilimlenmiş streç filmler, dirençli ve koruyucu ürünlerdir. Dilimlenmiş streç filmler parlak pürüzsüz ve kaygan dış yüzeye sahiptir, toz ve kir tutmaz, saydam, hafif ve ekonomiktir, her türlü hava koşuluna dayanıklıdır.

Paletlerin birbirine yapışmasını önler. Dilimlenmiş streç filmler esnekliği sayesinde sivri ve keskin köşelerden etkilenmez, ip veya çembere gereksinim duymaz, şişeli mamüllerin ambalajında emniyetli ve ekonomiktir.

Dilimlenmiş streç filmler her türlü ürünün paketlenmesinde kullanılabilir ve sarıldığı ürünleri sıcak, soğuk, yağış, toz ve kir gibi dış etkenlerden korur. Dilimlenmiş streç filmlerin hem kendisi hem de sarıldığı ürünler güvende olur Dilinmenmiş streç filmler, müşteri isteği doğrultusunda istenen genişlikte ve metrajda özel kesim yapılmaktadır.

Üstün koruma Her türlü hava koşuluna dirençli Hafif ve ekonomik Dilimlenmiş Streç - Genişlikleri 10 – 12,5 – 16,5 – 25 cm’dir. - Standart olarak 17,20 ve 23 mikron üretilmektedir. -

Uzama katsayısı %300 olabilmektedir. - Farklı renklerde üretilebilir. - Uzunluk standart olarak 150-300 metredir. Gebze merkez fabrikamızda üretimi yapılan streçler Dilimlenmiş Streç Küçük ebatlarda ambalajlama için kullanılır.Elde kullanımı uygun bir steç film tipidir.

Yatay streç sarma gibi makinelerde özel olarak kullanılmaktadır.Kullanımı uygun olup suya,toza ve delinmelere karşı dayanıklıdır.Hafif bir malzemedir ve ekonomiktir.

STREC ÖZELLİKLERİ Genişlikleri 10 – 12,5 – 16,5 – 25 cm’dir. Standart olarak 17,20 ve 23 mikron üretilmektedir. Uzama katsayısı %300 olabilmektedir. Farklı renklerde üretilebilir. Uzunluk standart olarak 150-300 metredir.