../

RENKLİ STREÇ

Renkli Streç Paletlerin renkli streç film ile sarılması birbirinden kolayca ayırt edilmesini sağlar.Fabrikalarda sayım işlemlerinde kolaylık sağlar.

Ürünü zararlı ışıklardan korur.Toz ve her türlü hava koşullarından ürünü korur.Esnek yapısıyla kolay uygulanır ve ekonomiktir.

Zararlı ışıklardan ve güneş ışınlarından ürünü korur. Ürünlerin birbirinden ayrıştırılabilmesini sağlar.

 

 Standart olarak 17 ve 23 mikron kalınlıklarında üretilmektedir. Makine kullanımına uygundur. Ekonomiktir ve ihracat paketlemelerine uygundur. Talep doğrultusunda istenilen ebat ve ölçülerde üretilmektedir.

Streç film türleri içinde oldukça kaliteli ve revaçta olan renkli palet streci veya renkli streç, paketlenen ürünün içini göstermez ve güneş ışığına direkt maruz bırakmaz.

 Renkli palet streci (renkli streç) parlak ve kaygan dış yüzeye sahiptir, toz ve kir tutmaz, saydam, hafif ve ekonomiktir, her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Paletlerin birbirine yapışmasını önler.

Renkli palet streci (renkli streç) esnekliği sayesinde sivri ve keskin köşelerden etkilenmez, ip veya çembere gereksinim duymaz, şişeli mamüllerin ambalajında emniyetli ve ekonomiktir.

 

Renkli palet streci (renkli streç) her türlü ürünün paketlenmesinde kullanılabilir ve sarıldığı ürünleri sıcak, soğuk, yağış, toz ve kir gibi dış etkenlerden korur.