../

PALET STRECİ

Strech (streç) film, çeşitli materyallerin ve toplu ve gergin bir şekilde ambalajlanmasını sağlayan gergin plastik ambalaj filmine verilen bir isimdir.

Streç film‘in adından anlaşılacağı üzerine elastik yapısı ambalajlanan ürünlerin gergin bir şekilde toplanmasını sağlamaktadır. Bir diğer çeşidi olan Shrink filmlerse ürünlerin çevresine gevşek bir biçimde sarıldıktan sonra ısı ile gerginleştirilerek kullanılır.

 

Streç filmler paletler halindeki yükleri standart hale getirmek ve daha küçük ölçekteki ürünleri bir arada gruplamak için kullanılmaktadır.

Palet Streç Film olarak kurulmuş olan firmamız; her zaman kaliteli ve en hızlı teslimatıyla siz degerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan anlayışla sizlere hizmet için varız.

Palet Streç, nakliyat, büyük eşya ambalajlama, beyaz eşya ambalajı gibi büyük çaplı işlerde de ambalaj malzemelerinde tasarruf sağlar. Dağınık halde bulunan ürünler streç film ile ambalajlandığı zaman taşınması daha da kolaylaşır.

Sesgetirsin streç filmleri farklı mikron, uzunluk ve genişlik özelliklerine sahiptir.Çeşitli genişlik ve uzunluklardadır.

Kullanım alanınıza göre kaliteli ve uzun süre dayanıklı sesgetirsin streç filmlerini deneyebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyata alacağınız streç filmi ile ev, iş yeri, endüstriyel alan, taşımacılık, lojistik ve üretim tesislerinde kullanabilirsiniz.