../

GIDA STRECİ

Gıda Streç Filmi Polietilen Gıda Streç Film, gıdalarınızın lezzet ve tazeliğini korumasını sağlar ve nemden korur. Meyve ve sebzelerin vitamin ve lezzetini taze ve canlı tutmasına yardımcı olur.

Özellikle hijyen ve sağlık açısından gıda ile temasında hiçbir sakınca olmayan Polietilen Gıda Streç Film de Kanserojen hiçbir madde bulunmamaktadır .

 

Ayrıca Polietilen Gıda Stretch Film , geri dönüşülebilir olduğu için bir doğa dostudur , mikrodalga fırın ve derin dondurucuda da güvenle kullanılabilir. 8-9-10-12 micron kalınlıklarında kokusuz şeffaf ve açık sarı olarak gıdaya uygun üretilen Polietilen Gıda Stretch Filmin eni 30 ve 45 cm genişliğinde üretilmektedir.

Streç filmlerle ilgili arama kelimeleri
streç, palet streç film, koroplast streç film, streç film, sera streç film, cook streç film, streç film, büyük boy streç film streç aparatı, streç ambalaj, streç ambalaj makinası, ambalaj streç film, Gebze streç film üreticileri Gebze streç film, ambalaj streç, stretch band, büyük streç film, streç cam filmi, streç dilimleme makinası, endüstriyel streç film en uygun streç film, streç film kesici, streç film makinesi, streç film üreticileri, streç film 300 metre, streç film üretim makinesi

 

Jumbo olarak büyük bobinler şeklinde de alabileceğiniz ürünlerimizi istediğiniz metrajda sarabilirsiniz . Makine ve Jumbo olarak çeşitlerimiz bulunmaktadır.